Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Par AntiVirus.LV

Par AntiVirus.LV


Antivirus.lv tika radīts 2000. gadā kā SIA “Datoru drošības tehnoloģijas” interneta vietne ar divējādām funkcijām. Viena no tām bija Latvijas sabiedrības informēšana par aktualitātēm IT drošībā, otra – antivīrusu kompānijas Kaspersky Lab produktu reprezentēšana. Kopš tā laika daudz kas ir mainījies un 2013. gada decembrī Antivirus.lv ir uzsācis savu darbu atjaunotā izskatā un izmainītā formātā kā blogs, kurā uzņēmuma komanda informē savus lasītājus un sekotājus par svarīgām norisēm IT drošībā un sniedz padomus datoru aizsardzībā. Protams nav aizmirsts arī visiem labi zināmais Kaspersky Anti-Virus, kurš joprojām ir antivīrusu tehnoloģiju avangardā un neapšaubāmi var tikt izmantots kā etalons, apskatot aizsardzības jautājumus.

 

Atsauksme

Atsauksme vietnē Facebook, kura pasaka par mums vairāk, kā pārējais teksts kopā.

SIA Datoru drošības tehnoloģijas kopš uzņēmuma dibināšanas 2000. gadā ir vienīgais oficiālais Kaspersky Lab produktu izplatītājs un mazumtirdzniecības produktu publicētājs Latvijā. Uzņēmums ne tikai rūpējas par Kaspersky Lab personālo un korporatīvo produktu izplatīšanu, bet arī nodrošina to tehnisko atbalstu un lokalizāciju. SIA Datoru drošības tehnoloģijas speciālistu komandas profesionalitāte un Kaspersky Lab ilggadējās līdera pozīcijas drošības tehnoloģiju jomā ir ļāvušas sasniegt ievērojamus rezultātus Latvijā – personālie produkti jau ilgstoši ir pārliecinoši pirktākie, bet korporatīvie risinājumi tiek izmantoti daudzās valsts struktūrās, mācību iestādēs, bankās un lielos uzņēmumos. Mūsu misija – piedāvāt lietotājiem vislabāko aizsardzību!

Kaspersky Lab ir pasaulē lielākais informācijas drošības jomā strādājošais privātuzņēmums un viens no visstraujāk augošajiem aizsardzības risinājumu piegādātājiem. Uzņēmums ir viens no četriem vadošajiem galiekārtu lietotāju IT drošības risinājumu ražotājiem pasaulē (IDC, 2014). Kopš 1997. gada Kaspersky Lab rada inovatīvus un efektīvus aizsardzības risinājumus un pakalpojumus lielām korporācijām, maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī mājas lietotājiem. Kaspersky Lab ir starptautisks uzņēmums, kas darbojas gandrīz 200 pasaules valstīs un teritorijās; tā tehnoloģijas aizsargā vairāk nekā 400 miljonus lietotāju visā pasaulē.

«Mēs uzskatām, ka katram, sākot no mājas datora lietotāja līdz lielam uzņēmumam un valdībai, jābūt iespējai aizsargāt to, kas viņam dārgs. Nav svarīgi, vai mēs runājam par privāto dzīvi, ģimeni, finansēm, biznesu vai kritisku infrastruktūru, mēs strādājam, lai nodrošinātu aizsardzību tam. Un mēs esam guvuši panākumus, pateicoties mūsu pieredzei un ekspertu zināšanām, pateicoties sadarbībai ar starptautiskajām organizācijām un tiesībsargājošām iestādēm, kā arī, pateicoties mūsu tehnoloģijām, risinājumiem un pakalpojumiem, kuri palīdz jums palikt drošībā, neskatoties uz visiem kiberapdraudējumiem.»

Kaspersky Lab dibinātājs un ģenerāldirektors Jevgeņijs Kasperskis

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu