Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Sākumlapa » Notikumi » Vairāk kā 10 000 pircēju iegādājušies viltus antivīrusu mobilajām ierīcēm

Vairāk kā 10 000 pircēju iegādājušies viltus antivīrusu mobilajām ierīcēm

Kompānija Google ar steigu ir izņēmusi no veikala Google Play vienu no jaunajām aplikācijām – antivīrusu Virus Shield. 28. martā piereģistrēto aplikāciju bija paspējuši nopirkt vairāk kā 10 000 cilvēku un kādu laiku tā pat ieņēma pirmo vietu jauno maksas programmu sarakstā.

 

Viltus antivīruss Virus Shield pirmais starp jaunajām aplikācijām.

Viltus antivīruss Virus Shield pirmais starp jaunajām aplikācijām.

Komentāros programmai bija veltītas daudzas labas atsauksmes, īpaši atzīmējot tās augsto darbības ātrumu. Tas gan neizbrīna, jo programma patiesībā nekādu aizsardzību nenodrošina un tās vienīgā funkcija ir demonstrēt savu esamību. Neskatoties uz to, daudzi cilvēki bija devuši tai savu novērtējumu, kas izrādījās diezgan augsts – vidēji 4.7.

Pēc Android Police informācijas viltus antivīrusa autors ir krāpnieks, kurš jau ticis pieķerts un bloķēts līdzīgās izdarībās ar tiešsaistes spēlēm. Mobilās platformas ir salīdzinoši jauns lauciņš un tajā mēģina startēt visi, kam nav slinkums. Tas attiecas arī uz aizsardzības programmatūru. Tāpēc esiet uzmanīgi! Visdrošāk Jūsu mobilajam tālrunim vai planšetei ir izvēlēties tādu antivīrusu programmatūru, kuras ražotājs ir jau labi zināms galda datoru drošības laukā, piemēram, Kaspersky Lab ar savu Kaspersky Internet Security for Android, kurš, starp citu, tikko parādīja absolūti perfektu rezultātu Vācijas antivīrusu testēšanas institūta AV-TEST salīdzinājumā.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

3 Komentāri

  1. Es iedomājos cik viņi ir tagad laimīgi ar visu antivīrusu :/ Bet cik liela vspār ir vajadzība pēc tāda mobīlajā tālrunī?

  2. Lietojums avast! bezmaksas versiju un esmu laimīgs. 🙂

    • Jūs pat nevarat iedomāties, cir daudz šādu “laimīgo” avast! lietotāju datoru ir izārstēts no ļaunprogrammatūras mūsu birojā, tepat Rīgā.

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

9 + 1 =

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu