Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Notikumi » Symantec vienā dienā zaudē trešdaļu vērtības

Symantec vienā dienā zaudē trešdaļu vērtības

Pazīstamā drošības risinājumu ražotāja Symantec akcijas pagājušās nedēļas nogalē strauji zaudēja trešdaļu vērtības pēc korporācijas paziņojuma par iekšēju izmeklēšanu.

 

 

Savā ceturkšņa pārskatā Symantec ziņoja, ka ir uzsākusi iekšēju izmeklēšanu saistībā ar bažām, ko paudis kāds bijušais darbinieks, un ka par to ir informēta Vērtspapīru un biržu komisija (SEC). Korporācija neatklāja nekādas detaļas. “Izmeklēšana ir agrīnā stadijā un uzņēmums nevar prognozēt, cik ilgi tā turpināsies un pie kādiem rezultātiem novedīs,” ziņoja Symantec. Uzņēmums norādīja, ka izmeklēšana var aizkavēt gada atskaites 10-K publicēšanu un novest pie gada finanšu rezultātu pārskatīšanas. Uzņēmuma akciju kritumu veicināja arī fakts, ka ceturkšņa ziņojums prognozē sliktākus rezultātus nekā iepriekš gaidīts.

 

Korporācijas Symantec vērtība strauji saruka par aptuveni 6 miljardiem ASV dolāru pēc ziņām par iekšēju izmeklēšanu.

Korporācijas Symantec vērtība strauji saruka par aptuveni 6 miljardiem ASV dolāru pēc ziņām par iekšēju izmeklēšanu.

Ātri pēc Symantec atskaites iznākšanas juridiskais uzņēmums Rosen Law Firm, kas pārstāv investoru intereses, publicēja preses ziņu par savas izmeklēšanas uzsākšanu. Ziņā tiek precizēts, ka kompānijas juristi apspriež potenciālās pretenzijas no akcionāru puses. Rosen Law Firm gatavo arī prasību par zaudējumu atlīdzību, kas radušies Symantec investoriem.

Vēl viens juridiskais uzņēmums Zamansky LLC, kas specializējas finanšu krāpniecības jomā, ir paziņojis, ka veic izmeklēšanu attiecībā uz korporācijas Symantec un tās direktoru padomes iespējamiem pārkāpumiem pret investoriem.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

5 + 3 =

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu