Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība!
Sākumlapa » Notikumi » Pēc WebStresser sagrāves DDoS uzbrukumu aktivitāte ievērojami nokritusies

Pēc WebStresser sagrāves DDoS uzbrukumu aktivitāte ievērojami nokritusies

Sniedzot ekskluzīvu interviju žurnālistam no Bleeping Computer, Vācijas IT drošības uzņēmuma Link11 pārstāvis norādīja, ka pēc pagrīdes pakalpojuma WebStresser likvidēšanas DDoS uzbrukumu skaits Eiropā samazinājies par 60%.

 

 

Jāatgādina, ka WebStresser.org – lielākais spēlētājs melnajā DDoS pakalpojumu tirgū – tika slēgts pagājušā mēneša beigās, sadarbojoties Eiropas tiesībsargiem.

Starptautiskas operācijas rezultātā tika konfiscēti WebStresser serveri, kas atradās trīs valstīs, un tika apcietināti iespējamie administratori un daži šīs vietnes lietotāji. Saskaņā ar KrebsOnSecurity.com teikto, vadītājs šim pagrīdes uzņēmumam, kas darbojās pēc “DDoS kā pakalpojums” modeļa, bija 19 gadus vecs Serbijas pilsonis Jovans Mirkovics (Jovan Mirkovic), kurš zināms arī kā m1rk un Mirkovik Babs.

Tomēr speciālisti uzskata, ka pieklusums uzbrukumos ir tikai pagaidu parādība. Prakse liecina, ka atbrīvojušos nišu ātri ieņem konkurenti; kaut kas līdzīgs notika, piemēram, pēc tam, kad tika slēgts cits pagrīdes DDoS pakalpojums – vDOS.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

+ 67 = 68

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu