Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Sākumlapa » Notikumi » Neiespējamā misija

Neiespējamā misija

Drošība vienmēr ir kompromiss. Mums kaut ko jāaizliedz, jāierobežo, jāpatērē zināmi resursi nepārtrauktai vai regulārai kaut kā pārbaudei, lai sasniegtu nepieciešamo drošības līmeni. Tāpēc automātiski nāk prātā doma, ka augsts drošības līmenis noteikti patērēs ļoti daudz resursu, piemēram, antivīruss, kas ir līderis aizsardzībā, noteikti būs lēns un smagnējs. Un tomēr nesen Kaspersky Lab ir izdevies paveikt šķietami neiespējamo – personālais produkts Kaspersky Internet Security ir izrādījies čempions gan aizsardzībā, gan ātrdarbībā. Kā redzam, neiespējamās misijas tiek sekmīgi veiktas ne tikai Holivudas grāvējos, bet arī reālajā dzīvē.

 

Kadrs ar Aleku Boldvinu un Saimonu Pegu no filmas Mission: Impossible - Rogue Nation.

Kadrs ar Aleku Boldvinu un Saimonu Pegu no filmas Mission: Impossible – Rogue Nation.

Nu jā, īstenībā stāsts jau ir par jauno filmu Mission: Impossible – Rogue Nation un … Kaspersky Lab. Tā esot sagadījies, ka filmēšanas grupa esot lūkojusies pēc kāda biroja Londonas centrālajā daļā, kur uzņemt kādu konkrētu filmas scēnu un viņiem esot iepaticies Kaspersky Lab birojs. Protams, ka filmēšanas telpu nācās attīrīt no visuresošajiem Kaspersky Lab logo un pat kompānijas sponsorētās Ferrari atribūtikas. Lai finālā iegūtu veselas 20 sekundes filmas, tika filmēts vēlreiz un vēlreiz no pusseptiņiem rītā līdz sešiem vakarā! Kopumā bija iesaistīti 400 cilvēki, ieskaitot Tomu Krūzu, Aleku Boldvinu, Saimonu Pegu, Džeremiju Renneru un … Kaspersky Lab biroja darbiniekus.

 

KasperskyofficeLondon

 

No filmas producenta saņemtā nauda tika ziedota bērnu drošībai internetā. Pašlaik Londonā ir izvietots ne tikai Kaspersky Lab galvenais birojs Eiropā, bet arī viens no četriem izpētes un izstrādes centriem. Pārējie trīs atrodas Sietlā, Maskavā un Šanhajā.

 

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

56 + = 61

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu