Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Sākumlapa » Aizsardzība » Latvijā izmēģina “gandrīz bezmaksas” antivīrusa koncepciju

Latvijā izmēģina “gandrīz bezmaksas” antivīrusa koncepciju

Kompānija Kaspersky Lab ir labi zināma antivīrusu jomā kā līderis aizsardzības tehnoloģijās un to realizācijā plašu atzinību guvušos produktos. Tā, piemēram, antivīrusu testēšanas organizācija AV-TEST, noslēdzot 2016. gadu, 8 no 15 gada balvām aizsardzībā, ātrdarbībā, lietojamībā, un ārstēšanā piešķīra Kaspersky Lab produktiem (tuvākajiem konkurentiem tika vien pa divām), bet analītiķi no Gartner jau sesto gadu pēc kārtas ir iekļāvuši kompānijas biznesa gala iekārtu aizsardzības risinājumus līderu kategorijā (pasaulē tādi šobrīd ir tikai četri). Savukārt antivīrusu testu apkopojums (skat. šeit) par 2016. gadu parāda absolūtu Kaspersky Lab pārākumu.

Līdztekus fokusam uz aizsardzības tehnoloģijām, Kaspersky Lab cenšas būt arī atraktīva interneta lietotāju izglītošanā un mārketingā. Tā, lai vērstu uzmanību kiberdrošībai, dienas gaismu nesen ieraudzīja … parfimērijas izstrādājumi 🙂

 

 

Diemžēl, kā atzīmē Fox News, ja jūs esat ieintriģēti kā smaržo kiberdrošība, tad jūs jāapbēdina, jo parfimērijas izstrādājumi tā arī paliks neparastas PR kampaņas elements, kas pievērsa ievērojamu mediju uzmanību.

Latvija kompānijai Kaspersky Lab ir izrādījusies īpaša vieta uz zemeslodes. Neskaitot to, ka kompānijas produkti šeit ir pirktākie no komerciālajiem antivīrusiem, Latvijā, Ventspilī ir realizēts arī Kaspersky Lab industriālās aizsardzības pilotprojekts, kurā ticis izmantots tās jaunais produkts Kaspersky Industrial CyberSecurity. Tagad, tuvojoties kompānijas divdesmitgadei, Kaspersky Lab ar tās izplatītāja SIA Datoru drošības tehnoloģijas iniciatīvu ir uzsākusi bezprecedenta eksperimentu – “gandrīz bezmaksas” antivīrusa piedāvājumu Latvijā.

Visā pasaulē interneta lietotājiem jau sen ir zināmi tā saucamie bezmaksas jeb, pareizāk, reklāmas antivīrusi Avast Free Antivirus un citi. Tas ir freemium mārketinga modelis, kura ietvaros potenciālais pircējs bez maksas saņem tehnoloģiski un funkcionāli “apcirptu” produktu bez pilnvērtīga tehniskā atbalsta un ar dažādiem izmantošanas ierobežojumiem. Pēc būtības galvenā šādu bezmaksas/reklāmas poduktu funkcija nav vis aizsardzība, bet gan potenciālā pircēja iepazīstināšana ar zīmolu un viņa pārvēršana par savu reklāmas ruporu. Ir daudzkārt novērots, ka pat drošības eksperti, paši to neapzinoties, iekrīt mārketinga lamatās un kļūst par noteiktu antivīrusu zīmolu popularizētājiem. Piemēri tālu nav jāmeklē. Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas CERT.LV uzturētajā portālā “Esi drošs” jūs viegli atradīsiet sadaļu par bezmaksas (īstenībā pārsvarā reklāmas) drošības risinājumiem, ieskaitot jau minēto Avast Free Antivirus.

Revolucionārā “gandrīz bezmaksas” antivīrusa koncepcija atšķirībā no freemium modeļa paredz, ka lietotājs saņem gan tehnoloģiju, gan funkciju, gan pavadošo servisu ziņā pilnvērtīgu aizsardzības produktu par cenu, kas ir tuva pašizmaksai. Saskaņā ar “gandrīz bezmaksas” antivīrusa koncepciju nelielajai maksai, ko samaksā lietotājs, jānosedz produkta izstrādes, atjauninājumu piegādes infrastruktūras, kvalificēta vietējā tehniskā atbalsta, produkta lokalizācijas un citas izmaksas. Augot “gandrīz bezmaksas” antivīrusa lietotāju skaitam, pašizmaksa un gala lietotāja cena varētu samazināties.

Kas tad šobrīd ir piedāvājumā Latvijas lietotājam jaunās “gandrīz bezmaksas” antivīrusa koncepcijas ietvaros? Tas ir pilnfunkcionāls Kaspersky Anti-Virus ar vietējo tehnisko atbalstu un lietotāja saskarni arī latviešu valodā. Pēdējais faktors nav mazsvarīgs, jo aizsardzības līmenis kopumā ir atkarīgs arī no tā, cik labi lietotājs “saprotas” ar produktu. Cena jaunai gada licencei vienam datoram tagad ir tikai 15.98 EUR (ap 4,4 eirocenti dienā), bet licences atjauninājumam pastāvīgiem lietotājiem 12.98 EUR, kas ir ap 3,6 eirocentiem dienā! 

 

Kaspersky Anti-Virus 2017 galvenais logs.

Kaspersky Anti-Virus 2017 galvenais logs.

Tiem, kurus jaunā “gandrīz bezmaksas” antivīrusa koncepcija ir ieinteresējusi, ir pieejams Kaspersky Anti-Virus pilvērtīgs 30 dienu izmēģinājums, ieskaitot tehnisko atbalstu. Lejupielādējiet un izbaudiet! Protams, neaizmirstiet par to, ka divi vai vairāki antivīrusi datorā parasti nesadzīvo. Veco antivīrusu, ja tāds ir, obligāti pilnībā jāatinstalē, nepieciešamības gadījumā ņemot talkā ražotāja utilītprogrammas (removal tools). Ja kaut ko neprotat vai rodas neskaidrības, “gandrīz bezmaksas” antivīrusa tehniskais atbalsts darba dienās no 9:00-17:00 ir jūsu rīcībā.

Pēc SIA Datoru drošības tehnoloģijas speciālistu novērtējuma “gandrīz bezmaksas” antivīrusa lietošana ilgtermiņā, ņemot vērā Kaspersky Lab risinājumu augsto aizsardzības kvalitāti un spējas, noteikti izmaksās lētāk pat par bezmaksas/reklāmas antivīrusu izmantošanu.

Priecīgu un jokiem pilnu neparasti silto 1. aprīli! 🙂

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

61 − 53 =

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu