Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Sākumlapa » Aizsardzība » Kaspersky 2014 ir klāt

Kaspersky 2014 ir klāt

Pēc zināmas aizkavēšanās Latvijā beidzot oficiāli veikalu plauktos ir parādījušies Kaspersky Lab jaunākie personālie produkti Kaspersky Anti-Virus 2014, Kaspersky Internet Security 2014 un Kaspersky Internet Security — Multi-Device (KIS MD). Ja pirmie divi zinošākiem lietotājiem nekādus paskaidrojumus īpaši neprasa, tad ar KIS MD ir savādāk. Tas ir pilnīgi jauns produkts un iepazīstināšanai ar to būtu vispirms jāpalūkojas uz to, kā ir mainījušies lietotāju paradumi un apdraudējumi pēdējā laikā.

Kādreiz, kad mēs no lietotāja viedokļa runājām par internetu, tad ar to tika saprasti globālajam tīmeklim pieslēgti datori, bet, kad mēs runājām par datorvīrusiem, tad kā to mērķis – operētājsistēma Windows. Šobrīd līdz ar viedtālruņu un planšetdatoru popularitātes kāpumu situācija ir mainījusies un šīs izmaiņas turpinās. Saskaņā ar nesen veikta pētījuma datiem Latvijā cilvēki piekļuvei internetam izmanto vidēji divas ierīces un, kā viegli noprotams, bieži vien tās vairs nav tikai Windows vai Mac datori. No otras puses tiek ziņots par arvien lielāku skaitu jaunas ļaunprogrammatūras Android platformai, turklāt mobilajām ierīcēm eksistē vēl arī citi paaugstināti riski – pazaudēšana, nozagšana utt. Arī Mac nometne nav palikusi bez kibernoziedznieku ievērības. Mūsdienās ļoti daudzi interneta lietotāji ir kļuvuši par multiplatformu lietotājiem un daļa no viņiem sāk aizdomāties par visu ierīču un tajās saglabāto datu aizsardzību. Viņiem tad arī ir radīts Kaspersky Internet Security — Multi-Device.

 

Un tā, Kaspersky Internet Security — Multi-Device ir paredzēts Windows un Mac datoru, kā arī Android ierīču aizsardzībai. Produkta licence nosaka tikai ierīču skaitu, bet platformu kombinācija var būt jebkura un tā var tikt brīvi mainīta licences darbības laikā. Tā, piemēram, nopērkot kādā no datorveikaliem kastīti 3 ierīcēm, aizsargāt varēs divus Windows datorus un vienu Android viedtālruni vai vienu Mac datoru, vienu Android viedtālruni un vienu Android planšeti vai jebkuru citu platformu kombināciju, nepārsniedzot ierīču skaitu. Licences atskaite produktam sākas no aizsardzības aktivizācijas pirmajā ierīcē. Šobrīd šāda multiplatformu pieeja personālo produktu licencēšanā ir vēl tādā kā eksperimenta stadijā, tomēr drīz tā varētu kļūt par dominējošo un vispārpieņemtu antivīrusu industrijā.

Jaunās personālo produktu versijas ietver sevī arī daudzus tehnoloģiskus jaunumus, kuriem jāturpina nodrošināt Kaspersky Lab produktiem raksturīgais visaugstākais aizsardzības līmenis pie aizvien pieaugošas jaunas ļaunprogrammatūras plūsmas. Jau tuvākajos rakstos aplūkosim Kaspersky 2014 “no iekšpuses”, tāpēc sekojiet mūsu jaunumiem.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

1 + 9 =

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu