Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Sākumlapa » Notikumi » ASV izsludina 3 miljonu atlīdzību par palīdzību kibernoziedznieka notveršanā

ASV izsludina 3 miljonu atlīdzību par palīdzību kibernoziedznieka notveršanā

ASV ir izsludināta 3 miljonu ASV dolāru atlīdzība par informāciju, kas ļaus arestēt un/vai notiesāt Krievijas pilsoni Jevgēņiju Bogačovu. Pagājušajā gadā FIB un citu valstu dienestu un institūciju kopējiem spēkiem operācijā ar nosaukumu “Operation Tovar” izdevās neitralizēt GameOver ZeuS botu tīklu, izjaucot komunikācijas starp inficētajiem datoriem un to vadības centriem. Vairāku gadu izmeklēšanas procesā FIB ir izdevies izskaitļot personu grupu, kas atbildīga par milzīgā botu tīkla radīšanu un uzturēšanu. Tiek lēsts, ka GameOver ZeuS ir radījis zaudējumus vairāk kā 100 miljonu ASV dolāru apmērā, un par galveno vaininieku tiek uzskatīts Jevgēņijs Bogačovs.

 

FIB meklē.

FIB meklē.

Pēc antivīrusu kompānijas Kaspersky Lab informācijas GameOver ZeuS bija viens lielākajiem botu tīkliem pasaulē, kas bāzēts uz banku Trojas zirga ZeuS koda. Botu tīkls bez tradicionālās tiešsaistes banku, e-pasta un sociālo tīklu kontu pieejas datu zādzībam ticis izmantots arī šifrējošā izspiedējvīrusa Cryptolocker izplatīšanai.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

1 Komentāri

  1. Nevajag ticēt visam ko tie propagandisti un teroristi žvankst! Pietiekoši jau lēkā pakaļ tiem slimiķiem. Čalovski noturēja cietumā gadu, BEZ APSŪDZĪBAS!

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

− 2 = 4

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu