Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Sākumlapa » Apdraudējumi » Bezmaksas antivīrusu rīks “sūdzību” datorvīrusa atklāšanai un ārstēšanai

Bezmaksas antivīrusu rīks “sūdzību” datorvīrusa atklāšanai un ārstēšanai

Nu jau vairākas dienas Latvijas interneta lietotājus apdraud jauns datorvīruss, kas tiek izplatīts pa e-pastu. Tajā tiek izmantota tā saucamā sociālā inženierija jeb mēģinājums ar e-pasta vēstules saturu pamudināt saņēmēju atvērt pievienoto kaitīgo failu, kurš ir mēģināts uzdot par saarhivētu dokumentu. Uzticamību kaitīgajām vēstulēm vairo ne tikai teksts latviešu valodā, bet arī tas, ka tās pienāk it kā no dažādu labi zināmu iestāžu vai uzņēmumu adresēm. Īstenībā sūtītāji ir pavisam citi un e-pasta adreses ir viltotas. Par to zinošāki datoru lietotāji var viegli pārliecināties, apskatot un pārbaudot e-pasta vēstuļu galvenēs atrodamo dienesta informāciju.

Te varētu vēl daudz rakstīt par šo datorvīrusu, bet galvenais šī brīža jautājums daudziem interneta lietotājiem ir kā pārliecināties par datora tīrību, vai, ko darīt, ja ir gadījies atvērt inficētajam e-pastam pievienoto failu un izmantotais antivīruss nav pasargājis? Vispirms gribu teikt, ka Kaspersky Lab produktu lietotāji ir drošībā. Kaspersky Internet Security un citi Kaspersky Lab produkti identificē jauno datorvīrusu kā Trojan-Spy.Win32.Zbot.qvro, bet arī pirms tā iekļaušanas datubāzēs Kaspersky Lab produktu lietotāji bija pasargāti, tā kā šīs kompānijas drošības programmatūra ir ļoti efektīva nezināmu datorvīrusu detektēšanā.

 

Kaspersky aizvāc vīrusu no e-pasta

Kaspersky detektē un aizvāc vīrusu pirms e-pastu ierauga lietotājs.

Tiem, kuriem ir gadījies iekrist kibernoziedznieku izliktajās lamatās, atverot inficētajām vēstulēm pievienoto failu, un viņu izmantotais antivīruss nav pasargājis datoru no inficēšanās, iesaku izmantot bezmaksas antivīrusu rīku Kaspersky Virus Removal Tool.

 

Bezmaksas Kaspersky Virus Removal Tool izārstē datoru

Bezmaksas Kaspersky Virus Removal Tool sekmīgi detektē un izvāc “sūdzību” vīrusu no inficēta datora.

Attiecībā uz Kaspersky Virus Removal Tool jāatceras divas svarīgas lietas:

  • tas nenodrošina pastāvīgu datora aizsardzību, bet ir tikai rīks datora pārbaudei un ārstēšanai. Pilnai datora aizsardzībai ieteicams izmantot Internet Security klases risinājumu;
  • tam nav vīrusu datubāzes atjaunināšanas funkcijas un, lai iegūtu atjauninātu rīku, to atkārtoti nepieciešams lejupielādēt no adreses http://www.kaspersky.com/antivirus-removal-tool?form=1.

Īstenībā Kaspersky Virus Removal Tool nav vienīgais bezmaksas antivīrusu rīks Kaspersky Lab arsenālā. Pieredzējušiem lietotājiem un profesionāļiem ieteicams izmantot Kaspersky Rescue Disk, kas atrodams http://support.kaspersky.com/viruses/utility un ļauj veikt sistēmas skenēšanu no neatkarīgas operētājsistēmas.

Birkas:
Iepriekšējais raksts
Nākošais raksts

1 Komentāri

  1. Paldies! Palīdzēja …

Komentēt

Jūsu e-pasts netiks publicēts. Obligātie lauki ir iezīmēti *

*

71 + = 73

Kaspersky Lab - Vislabākā aizsardzība, lieliskas cenas!
Uz augšu